انتخابات 1400

این روزها با وجود تمام مشکلات اقتصادی، اجتماعی که گریبان همه ی اقشار را گرفته، با نزدیک شدن موسم انتخابات باز هم اصناف و اتحادیه های کشور برای بهبود اوضاع و احوال و به امید یافتن راهی رو به تحولات سعی در حمایت از کاندیدای مورد اعتماد و اصطلاحا اصلح خود را دارند. ازین بین صنعت چاپ که همیشه در صف اول فعالیت های صنفی و تشکلی در عرصه های سیاسی بوده است، بار دیگر سعی در پشتیبانی از کاندیدای مد نظر خود دارد.

معاون چاپ و انتشارات ستاد مردمی آیت الله رئیسی با بیان اینکه در حوزه چاپ و انتشارات در حدود 11 تشکل وابسته به چاپ شامل اتحادیه، تعاونی، ناشر، صحاف و …. ستادهای مردمی تشکیل داده ‌ایم اظهار کرد: ستاد تهران در زمره ستادهای فعال در حوزه حمایت از آیت‌الله رئیسی است و به همین منظور همایشی با عنوان حمایت چاپخانه ‌داران از آیت‌الله رئیسی را برگزار کردیم که با استقبال گسترده ‌ای روبرو شد.

معاون چاپ و انتشارات ستاد مردمی آیت‌الله رئیسی و دفاع از آرمان ‌های انقلاب اسلامی (سمر) به فعالیت محلی هر یک از اعضای سمر اشاره کرد و گفت: علاوه بر فعالیت 11 تشکل وابسته به چاپ در ستاد تهران، هر کدام از اعضا در محله زندگی خود فعالیت ‌های ویژه ‌ای را با کمک اهالی محله در راستای ایجاد نشاط در فضای انتخابات انجام می ‌دهند.

شجاع تأکید کرد: این فعالیت ها در راستای عمل به فرمایش «هر خانه یک ستاد» آیت‌الله رئیسی انجام می ‌شود و اعضا با حضور در فضای مجازی نقش مؤثری در این راستا ایفا کرده اند.

انتخابات 1400

وی افزود: با توجه به اینکه صنعت چاپ از مهم ترین تشکل های صنفی کشور محسوب می شود، حضور 30 تشکل در استان های کشور و فعالیت آن ها خواهد توانست مشارکت حداکثری را در انتخابات رقم بزند.

معاون چاپ و انتشارات ستاد مردمی آیت‌الله رئیسی خاطرنشان کرد: امیدارم جمعه 28 خرداد با حضور پرشور مردم پای صندوق‌ های رأی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شود.

چهارمین نمایشگاه کاغذ و مقوا اندکی به تاخیر افتاد

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.