نمایشگاه 1400

با نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی 1400، ستاد مربوطه فعالیت های خود را آغاز کرده است و در این مدت بیش از 100 شرکت در زمینه چاپ و بسته بندی آمادگی خود را برای حضور اعلام کرده اند.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ با آغاز مرحله جانمایی بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران ، تاکنون حدود 100 شرکت برای حضور در نمایشگاه ثبت‌ نام قطعی کرد‌ه‌ اند و جانمایی آ‌ن‌ها در سه سالن ٣٨، ٣٨B  و ٣٥ به صورت حضوری انجام شده است.

پیش ثبت نام بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران

 وی با بیان اینکه پیش‌ ثبت‌ نام بیست و هشتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران از اول خرداد انجام شد، افزود: بیش از 400 شرکت فعال در حوزه‌ های مختلف چاپ و نشر و بسته‌ بندی برای حضور در این رویداد پیش‌ ثبت‌ نام کردند و ثبت‌ نام قطعی آن‌ها تا دو هفته آینده ادامه دارد.

 غفاری‌رهبر با بیان اینکه حضور شرکت‌ های دیگر در نمایشگاه به وضعیت شیوع كرونا بستگی دارد، عنوان کرد: در این میان سالن‌ های خلیج فارس،۴۰، ۴۱ و میلاد برای نمایشگاه امسال بین‌ المللی چاپ و بسته‌ بندی تهران در نظر گرفته شده است که با تکمیل ثبت‌ نام جانمایی در این سالن‌ ها نیز آغاز می‌ شود.

 وی تاکید کرد: سال گذشته جانمایی‌ ها اینترنتی بود اما امسال مجددا حضوری شده و طی دو هفته آينده با تکمیل ثبت‌ نام شرکت‌ ها کارها روند اجرایی خود را دنبال خواهد کرد.

 غفاری‌رهبر با بیان اینکه امیدواریم امسال‌ برپایی نمایشگاه شرایط کاری را برای صنف هموارتر کند، گفت: رایزنی برای حضور شرکت‌ ها و موسسات خارجی و بین‌ المللی همچنین هیئت‌ های تجاری منطقه از جمله برنامه‌ هایی است که در نمایشگاه بیست و هشتم دنبال خواهیم کرد.

 وی در پایان با اشاره به نگرانی اهالی صنف از شیوع کرونا یادآور شد: امیدواریم واكسيناسيون سراسری هر چه سریع‌ تر انجام شود تا بتوانیم تا مهر ماه با فراغ بال بیشتری نمایشگاه بیست و هشتم را برگزار کنیم.

 بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌ المللی چاپ، بسته‌ بندی و ماشین‌ آلات وابسته ۹ تا۱۲ مهرماه ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین‌ المللی تهران برگزار می‌ شود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.